اسپانسر کنفرانس تاب آوری، رقابت پذیری و انقلاب صنعتی چهارم شوید

با تلاش و همراهی ارزشمند جامعه مدیریت و صنعت کشور در برگزاری بزرگترین رویداد علمی کشور اکنون در آستانه برگزاری اولین کنفرانس بین المللی تاب آوری، رقابت پذیری و انقلاب صنعتی چهارم  از تمام شرکت ها و سازمان ها دعوت می نماییم تا با حضور در این کنفرانس به جمع حامیان آن پیوسته و برند شرکت خود را در بین بزرگان جامعه این کنفرانس شاخص نمایند.

حامیان اولین کنفرانس تاب آوری، رقابت پذیری و انقلاب صنعتی چهارم

 

 

 

 

 

 

گروه مپنا یک شرکت تولیدى، صنعتى و بازرگانى بین‌المللى است که به همراه بیش از ۴۰ شرکت زیرمجموعه خود، پاسخگوى نیازهاى صنایع راهبردى نیرو، نفت و گاز، حمل و نقل ریلى و سلامت است. طراحى و احداث انواع نیروگا‌ه‌ها و تأسیسات تولید همزمان آب و برق، اجراى پروژه‌هاى اکتشاف و توسعۀ میادین نفت و گاز در دریا و خشکى، توسعۀ کمّى و کیفى شبکه حمل و نقل ریلى، تأمین تجهیزات تصویربردارى پزشکى و تامین مالی پروژه‌هاى مختلف به صورت سرمایه‌گذار خصوصى و پیمانکار اجرایى، از مهمترین فعالیت‌هاى گروه مپنا در بازارهاى ایران و جهان است.

طیف گسترده‌اى از محصولات پیشرفته و پیچیده صنعتى مانند انواع توربین‌هاى گازى و بخارى، توربین‌هاى بادى، بویلرهاى متعارف و بازیاب حرارتى، ژنراتورهاى حرارتى و آبى، سامانه‌هاى حفاظت و کنترل، انواع لوکوموتیوهاى مسافرى و بارى و تجهیزات و قطعات مورد نیاز در صنایع انرژى و ریلى در کارخانجات متعلق به این گروه ساخته مى‌شود. با عرضۀ بیش از ۱۲۰ محصول و خدمت متنوع با کیفیت و قیمت رقابتى ممتاز و متمایز به طیف وسیعى از مشتریان، توسعۀ زیرساخت‌هاى صنعتى مبتنى بر الگوهاى دانش‌بنیان سرلوحۀ رویکردهاى مپناست.

 

 

 

 

 

 

 

شرکت تناوب در سال ۱۳۶۶ تاسیس و به عنوان پیمانکار صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. طی این دوره، اجرای بیش از ۳۰ پروژه ملی در حوزه های نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع معدنی، شرکت تناوب را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکار عمومی ایرانی مطرح نموده است.

فعالیت های تناوب شامل مدیریت پروژه های مهندسی، تامین، احداث و راه اندازی است و تا کنون موفق به اخذ گواهینامه پایه یک صلاحیت پیمانکاری در رشته های تاسیسات و تجهیزات، ساختمان و ابنیه، صنعت و معدن، نفت و گاز، و نیرو گردیده است. ما با تکیه بر تخصص، تجربه و تعهد تمامی تلاشمان را در جهت کسب رضایت مشتری معطوف می داریم. این سهم ما از زندگی و توسعه پایدار است